HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Firmamız 1991 yılında Özeroğlu Metal-Adnan Eroğlu adı altında kurulmuştur.İlk etapta 100m2 lik alanda plaka alım-satım ve kesim işleriyle ilgilenen Özeroğlu Metal, 2000’li yılların başlarında şirket ünvanı alıp Rulo Saç Dilme ve Rulo Saç Boy Kesme işlerine girmiştir.Yıllar içinde yaptığı ek yatırımlar ve kalite odaklı üretim biçimini benimseyen Özeroğlu Metal, ulusal pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve çalışma alanını 12.500m2’ye çıkararak büyük bir çıkış sağlamıştır.

 

Özeroğlu Metal 2007 yılında PVC Destek Sacı Profil imalatına, 2010 yılı Alçıpan Profilleri imalatına girerek ürün yelpazesini daha da geliştirmiştir.Bununla beraber hizmet verilen sektörler arasında;Otomotiv Yan Sanayi,İnşaat malzemeleri, Beyaz Eşya Yan Sanayi, Makina ve Yedek Parça İmalatı, Hafif ÇelikYapı Sistemleri, Panel Radyatör, Raf İmalatı, Destek Sacı İmalatı, Çelik Kapı İmalatı, Çatı Cephe İmalatı, Kepenk Sistemleri Üretimi, Mobilya ve Aksesuar parçaları ,Isıtma Soğutma ve Havalandırma Sistemleri gibi bir çok sektörde imalat yapan firmalara hizmet vermektedir.

 

MİSYONUMUZ

Doğru kalite ve fiyat oranı sağlayarak,geniş ürün yelpazesiyle müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

 

VİZYONUMUZ

Demir ve çeliğin yaşam bulduğu her alanda iz bırakan bir dünyası markası olmak.

 

DEĞERLERİMİZ

İş Ahlakımız;

Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize değer vermek, fikirlerini dinlemek ve çalışanlarımıza karşı eşit olmak önceliğimizdir.

Müşterilerimiz;

Yurt içinde ve yurtdışında bulunan müşterilerimizin firmamızdan memnun kalması ve kaliteye uygun şekilde ulaşması için tüm bilgi ve becerimizi sunarız.

Gelişime Bakışımız;

Tüm faaliyet alanlarımızda kendimizi sürekli günceller, en kaliteli,en hızlı ve en faydalı olana ulaşmayı hedefleriz.

Sorumluluk Anlayışımız;

Faaliyetlerimizin her aşamasında gerek doğaya gerek insana ve gerekse ülkemize karşı sorumluluklarımızı yüksek seviyede tutar,bu bilinçle hareket ederiz.

Güvenilirliğimiz;

Ticari ve sosyal ilişkilerimizde sorun yerine çözümün bir parçası olarak her daim güvenilirliğimizi tescilleriz.